Otogar Transfer Yazılımı

Türkiye'nin tüm şehirlerinde transfer hizmeti veren firmalar için yazılım üreten Transfer Relax, otogarlardan araç transferi yapan firmalar için web siteleri üzerinden online araç transferi satışı yapmalarına imkan sağlıyor.

Karayolu seyahatlerinde yolculara transfer hizmetiyle ulaşım seçenekleri sunan firmalar için daha fazla müşteri bulmalarını, internet üzerinden bulunabilir hale gelmelerini ve online transfer rezervasyon/satış işlemlerini yapmalarına Transfer Relax otogar transfer yazılımı ile çözüm üretmektedir.

Otogar transfer yazılımı ile ister yurt içinden ister yurt dışından gelen müşterilere, internet üzerinden hizmet sunulabiliyor. Çoklu dil seçenekleri sayesinde, yabancı müşteriler uygulamayı kullanarak kolaylıkla satın alma işlemi gerçekleştiriyor. Üstelik güncel para birimi ve güncel döviz kuru bağlantıları sayesinde, online platform üzerinden fiyatlandırma yapılabiliyor. Online satış uygulaması ile müşteriler, diledikleri yerden giriş yaparak, transfer hizmeti için rezervasyon yapabilir veya satın alabilirler.

Otogar Transfer Yazılımı Nedir?

Şehirlerarası otobüs seyahati yapan insanların, iniş otogarlarına geldiklerinde otogardan yolculu teslim alıp, yolcunun istediği belirli bir noktaya kadar gitmesini sağlayan araç transfer sürecini sağlayan ve internet üzerinden online transfer seferlerini yönetip, satışını gerçekleştiren bir otomasyon sistemidir.

Transferrelax otogar yazılımı sayesinde tüm seyahat bilgilerini, online olarak girebiliyor, dilediği araç seçeneği ve fiyat seçeneğine göre online rezervasyon yapılabiliyor.

20 senedir sektör içerisinde bulunan Transfer Relax yazılım şirketi, tüm firmalar için kolay kullanılabilir formülasyon geliştirmiştir. Marka ve firmanıza uygun içerik paketleri, iş yönetimi sağlayan profesyonel yazılımlar ve online transfer satın alma gibi özelliklerle, donanımlı hizmet veriyor.

Otogar Transfer Yazılımı Nasıl Kullanılır?

Transferrelax sisteminin kullanımı son derece basittir. Otogar transfer yazılımı satın al seçeneği kullanılarak, firmanız için ideal uygulamanın siparişini hemen verebilirsiniz. Mobil uyumluluk ve web uyumunda %100 oran sunan sistem, tüm firmaların özelliklerine göre dizayn ediliyor.

Yazılım detayları ile alakalı tüm bilgileri iletişime geçerek alabilirsiniz. Siteye ve panele, internetin olduğu her yerden erişim sağlanabilir. Üstelik iş yönetimi kullanım ve panellerini ayarlayarak, sistemi kullanacak kişileri, iş yetkilerini kontrol edebilirsiniz.

Otogar Transfer Yazılımın Avantajları Nelerdir?

Transfer Relax yazılımları, gelişmiş programlar ile iş düzenini ve yönetiminin kolay yapılmasını sağlıyor. Otogar transfer yönetim sistemi, sunduğu avantajlar ve firma ticaretine kazandırdığı geniş kapsamlı hizmetlerle, sektör gerekliliği bir yazılımdır.

Transfer Relax;

  • Transfer firmalarının yapısına uygun yazılımlar üretir
  • Hızlı, kolay ve online işlemler sunar
  • Web ve mobil uyumluluk sağlar
  • Detaylı raporlama seçenekleri sunar
  • Ödeme seçenekleri ve araçta ödeme fonksiyonu sunar
  • Sms, e-posta bildirimleri ile müşteri hizmeti sunar
  • Güzergah geliştirme ve zengin lokasyon kazanımı
  • Fiyatlandırma yönetimi sunar
Firmaların iş yükünü hafifleten ve iş kazanımlarını artıran Transfer Relax sistemi, esnek programlama özelliğindedir. Para birimi ve güncel fiyatlandırma seçenekleriyle, yurt dışından gelen müşterilerin, kendi para birimleriyle ödeme yapabilmesine olanak sağlar.

Otogar Transfer Sisteminin Özellikleri Nelerdir?

Entegrasyonlar ile firmanın tüm iş faaliyetlerini sistemsel olarak düzenler, zaman ve paradan kazanmanızı sağlar. Personel, müşteri, şube, acente bilgileri ve raporlandırmaları ile transfer hizmetlerinin istatistiklerini, verilerini sunar.

Otogar transferi yapan firmaların, cari durumları, değerlendirmeleri, transfer ödemeleri ve elde edilen gelirler gibi tüm detayların gruplandırılmasını, kolaylıkla analiz edilebilmesini sağlar.

Transfer satın alımları, rezervasyonlarına göre dilediğiniz araca yönlendirme, transfer organizasyonlarını hızlı şekilde yapabilmenizi sağlar. İpek Bilgisayar Şirketi olarak faaliyet gösteren Transfer Relax yazılım firması; online veya araçta ödemeler, e-posta bilgilendirmeleri, raporlama gibi seçenekler sunarak eksiksiz bir iş programı sunar.

İş ortaklarınızla sorunsuz şekilde dijital erişim kurabilmenizi, satış gişenizin bulunduğu web sitelerinden doğrudan satın alma ve rezervasyon etkinlikleriyle, uluslararası hizmet sunabilmenize, olanak sunar.

Otogar Transfer Yazılımı Demo Talebi

Transfer Relax iletişim sayfası üzerinden demo talebinde bulunabilirsiniz. Sizin için kısa sürede demo yazılımları sunulacaktır.

Transfer Relaxı Beğendiğiniz mi ?

Profesyonel ve kolay kullanılabilir bir yazılım deneyimi yaşamak istiyorsanız hemen demo talebinde bulunarak transfer yazılımını daha detaylı inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Ol