Araç Transfer Yazılımı

Araç transfer hizmeti veren firmalar için geliştirilmiş Transfer Relax araç transfer yazılımı sayesinde, kolay yönetim sistemi olan web siteleri üzerinden müşterilerinize araç transfer rezervasyonu veya satışı yapabilirsiniz.

Araç transfer yazılımı ile havalimanından müşterinin istediği bir otele veya otobüs terminalinden müşterinin istediği bir noktaya araç transfer hizmetini internet üzerinden online olarak satabilirsiniz.

Ulaşım ve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmaların, müşterilerine doğrudan ulaşabilmeleri ve ticaretlerini senkronize şekilde yapabilmeleri için ideal ve gerekli bir yazılımdır. Transfer Relax araç transfer yazılımı sayesinde yurt içi veya yurtdışındaki müşterilerinize vermiş olduğunuz araç transfer hizmetinin satışını kolayca yapabilirsiniz.

Araç Transfer Yazılımı Nedir?

Seyahat ve taşımacılık sektöründe araç transfer hizmeti veren firmalar için geliştirilmiş, firmaların web siteleri üzerinden müşterilerine belirli konumlarda kolayca ulaşmasını ve rezervasyon yaparak araç transferini yönetmeyi sağlayan yazılımdır.

Araç transfer yazılımı, Transfer Relax’ın taşımacılık sektöründeki firmalar için geliştirmiş olduğu kolay yönetilebilen, çoklu dili bulunan, mobil uyumlu, e-posta ve sms bildirimleri gönderen gelişmiş bir otomasyon sistemidir.

Araç Transfer Yazılımı Ne İşe Yarar?

Transfer hizmeti veren şirketlerin, yazılımlarını geliştirerek transfer sistemlerinde kapsam sunmalarını sağlıyor. Esnek programlama seçenekleriyle, istenilen kullanıcıların yetkilendirilmesi ayarlanabiliyor. Fiyatlandırma avantajı ile yurt içi ve yurt dışı fiyat seçenekleri güncel olarak ayarlanıyor.

Araç transfer yazılımı satın al opsiyonu sunularak, iş ortakları ve web programları geliştiriliyor. Transfer hizmetinin tüm detayları, seçenekleri ve bilgilendirmeleri sunularak, daha fazla müşteriye ulaşılması sağlanıyor. Firmaların yerel faaliyetlerine donanım katarak, ulusal veya uluslararası hizmet sunabilmelerini sağlıyor.

Çoklu dil özelliği, para birimi özelliği, kampanyalar, fiyatlandırma, sms ve e-posta bilgilendirmeleriyle firmalara kullanışlı alan sağlıyor. Müşterilerin online şekilde hizmet satın alabilmelerini ve firmaların doğru transfer yönlendirmesine imkan veriyor.

Araç Transfer Otomasyonları Nasıl Uygulanır?

Her firmanın gösterdiği faaliyet alanına göre otomasyon sistemi hazırlanabilir. Transfer Relax yazılımları sayesinde Türkiye'nin tüm şehirlerinde faaliyet gösteren transfer firmalarının, uygulaması hazırlanabilir. Üstelik uygulamalarda online bilet satın alma, otobüs veya uçak bilet satın alma panelleri sunabilirsiniz.

Demo program sunan sistemden firmanıza göre içerik paketlerinden yararlanabilirsiniz. Araç transfer otomasyonu sayesinde, iş yönetimini başarılı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Personeller, müşteriler, acenteler arasındaki veriler sayesinde, araç yönlendirme ve kazanç istatistiklerini değerlendirebilirsiniz.

Transfer Relax araç transfer yönetim sistemi, karayolu ulaşım transferi, havayolu ulaşım transferi veren firmaların temel özelliklerine göre hazırlanabilir.

Araç Transfer Otomasyon Özellikleri Nelerdir?

Entegrasyon, araç transferi otomasyonunda en önemli faktördür. Profesyonellikle geliştirilen entegrasyon yazılımları iş kalitesini ve yönetiminin, ideal biçimde yapılmasını sağlar. Transfer Relax araç transfer yazılımlarında, kampanya sunumlarıyla web ve panel kullanımı sağlanarak, fiyatlandırma seçenekleri hızla sağlanabilir.

Yazılım otomasyon sistemlerinde, e- mail ve SMS bilgilendirmeleri sunularak transfer bilgileri ve müşteri memnuniyeti sağlıyor. Transfer Relax yazılımlarında sunulan entegrasyon özellikleri arasında;

 • Online Ödeme / Araçta Ödeme
 • Fiyatlandırma ve Faturalandırma
 • Sadakat Servisleri
 • Sigorta
 • Shuttle Vip Araç Sistemi
 • Özel Araç Kiralama Sistemi
 • XML servisleri
 • TRS, TDS servisleri
 • Ödeme
 • E-Fatura, E-Arşiv Entegrasyonu
 • CRM
 • Raporlama

Seçenekleriyle, gelişmiş yazılım özellikleri kullanılmaktadır. Transfer Relax araç transfer yazılımıyla, shuttle transfer, VIP araç transferi ve büyük araç transferi yazılımları üretilmektedir. Zengin seçenekler ve nitelikle donatılmış program sayesinde, kolay kullanım ve erişilebilirlik sunulmaktadır.

Global alanda hizmet sunulmasını, müşterilere doğrudan hizmet sunabilmeyi ve analiz, veri değerlendirmeleriyle iş başarısını artırmaktadır. Araç transfer yazılımı ile internet dünyasında hizmet satış işlemini kolay ve hızlıca yapabilirsiniz.

Transfer Relaxı Beğendiğiniz mi ?

Profesyonel ve kolay kullanılabilir bir yazılım deneyimi yaşamak istiyorsanız hemen demo talebinde bulunarak transfer yazılımını daha detaylı inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Ol