Transfer Yazılımı (Transfer Otomasyonu)

Transfer Relax, ulaşım sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırarak, sektöre dijital hizmetler sağlamaktayız. Transfer yazılımı, karayolu, havayolu, demiryolu gibi ulaşım sektöründe hizmet veren araç transfer firmalarına internetten online araç transferi satış hizmeti için çözüm üretmekteyiz. Dijital dünyanın anahtar kodlarını açan Transferrelax.com, tüm ulaşım firmalarına yazılım geliştirerek, online ticaret ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

20 seneden bu yana ulaşım ve seyahat sektöründe faaliyet göstermekte, geliştirdiğimiz uygulama metotları ile kolay ulaşım ve kaliteli hizmet sağlamaktayız. Transferrelax.com, altyapı sağlayıcı olarak transfer sektörünün dijital gişelerini oluşturmaktadır.

Shuttle transfer yazılımı, havalimanı transfer yazılımı ve otogar transfer yazılımları ile uluslararası yazılım faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Havaalanı Transfer Yazılımı
Havaalanı Transfer Yazılımı

Havaalanı transfer yazılımı, Transfer Relax’ın seyahat ve taşımacılık sektöründe transfer hizmeti veren firmalara sunduğu kolay, hızlı ve satışları...

Detaylı Bilgi

Otogar Transfer Yazılımı
Otogar Transfer Yazılımı

Türkiye'nin tüm şehirlerinde transfer hizmeti veren firmalar için yazılım üreten Transfer Relax, otogarlardan araç transferi yapan firmalar için we...

Detaylı Bilgi

Araç Transfer Yazılımı
Araç Transfer Yazılımı

Araç transfer hizmeti veren firmalar için geliştirilmiş Transfer Relax araç transfer yazılımı sayesinde, kolay yönetim sistemi olan web siteleri üz...

Detaylı Bilgi

Transfer Yazılımı (Otomasyonu) Nedir?

Havaalanları ve şehir terminallerinde transfer hizmeti veren firmalara sunulan bir yazılım/hizmettir. Transfer otomasyonu, transfer işlerinizi daha sistemli, programlı ve daha fazla kullanıcıya ulaşarak yapmanızı sağlamaktadır.

Örneğin; Ulaşım ve transfer sektöründe hizmet veren bir firmanız var. Yolcularınızın telefonla veya sadece gişelerinizden, terminal ofislerinizden araç transfer rezervasyonu veya satın alma işlemi yapmalarına gerek kalmadan, internet üzerinden hızlı ve ucuz transfer satın alabilmelerini sağlamaktadır.

Transfer yazılımı; havalimanı transferi, otobüs terminali transferi ve araç transferi gibi şehir içi veya şehirlerarası transfer hizmeti veren firmaların sahip olması gereken bir otomasyon sistemidir.

Transfer Relaxı Beğendiğiniz mi ?

Profesyonel ve kolay kullanılabilir bir yazılım deneyimi yaşamak istiyorsanız hemen demo talebinde bulunarak transfer yazılımını daha detaylı inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Ol

Transfer Relax – Transfer Yazılımı Özellikleri Nelerdir?

Yenilikçi vizyon, geliştirilebilir yazılım programları, mobil uyum erişilebilirliği gibi profesyonel donatılarla faaliyet gösteren Transferrelax, aynı zamanda bir alt yapı sağlayıcısıdır.

Havaalanı transfer yazılımı paketleriyle, Türkiye'de bulunan tüm havalimanlarına transfer hizmeti veren firmalara uygun alt yapı ile online satış gerçekleştirebilen bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Transfer sektörünün dijital transfer ağını oluşturan sistemin temel özellikleri şu şekildedir;

 • Web Uyumu

  Web uyumlu alt yapı sayesinde hem mobilden hem bilgisayarlardan hızlı, kesintisiz ve sorunsuz bağlantı sunmaktadır. Uygulama/yönetim paneline dilediğiniz yerden erişebilirsiniz.

 • Raporlama

  Gelişmiş raporlama özelliğiyle, transfer, firma, şube, acente, pos, şoför ve kullanıcı satış gibi tüm faaliyetlerini raporlamada sunar. Firmanın istediği raporlama bilgisi girilerek, tüm detaylar iş yönetimine göre sağlanır ve işinizi kolaylaştırır.

 • Cari Yönetim

  Firmanın tüm alacak ve borç bilgilerini, personel, muhasebeci ve şoförlerin alacak - borç bilgilerini, şube ve acentelerin tüm cari bilgilerini Transferrelax transfer yazılımı sistemiyle kullanabilirsiniz. Bu sayede operasyonlarınız çok daha kolay hale gelecektir.

 • Çoklu Dil ve Para Birimi

  Sadece Türk müşterilere değil, yabancı müşteriler için de kolay bir uygulamadır. Transfer hizmetinin sadece yerel para biriminde değil, farklı ülkelerin para birimleriyle de yapılmasını sağlayabilir, yurt dışından gelecek yolcuların havalimanı transfer hizmetinden kolaylıkla faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Arayüz programındaki dil seçeneklerinden, yabancı müşteriler için kolaylık sunarsınız. Fiyatlandırma otomatik olarak güncel kur üzerinden yapılır.

 • Kolay Operasyon Yönetimi

  Araç sayısı, transfer sayısı, hizmet verilen yolcu sayısı bilgilerini düzenli şekilde yazılım eden modül, transferlerin ideal biçimde yapılmasını sağlar. Araçların özelliklerine göre fiyatlandırma seçenekleri, güzergâh ve lokasyona göre fiyatlandırma seçenekleriyle, sistem üzerinden kolay hesaplama sağlanır. Araç transfer yazılım modülüyle bekleyen shuttle ve transfer atamalarınızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

  Entegrasyon özellikleri arasında; sadakat servisleri, CRM, sigorta, kampanyalar, bilgilendirme, e-fatura, e-arşiv, bilgilendirme, XML, TRS - TDS gibi özellikler bulunmaktadır.

 • Transfer Relax Demo

  Profesyonel yazılım ve kolay kullanılabilir bir uygulama olduğu için demo talebinde bulunarak transfer yazılımını daha detaylı inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

  Transfer yazılımı içerisinde havaalanı transfer yazılımı, otogar transfer yazılımı, otogar transfer yazılımı gibi müşterilerinizin rezervasyon ve satın alma işlemlerini yapabileceği otomasyon yönetim sistemi mevcuttur.

  Transfer yazılımı kullanarak, yurt içinden ve yurt dışından tüm müşterilerinize kolaylıkla transfer satışı gerçekleştirebilirsiniz.